Файли cookie допомагають нам покращити надання послуг та вдосконалювати цей веб-сайт, аналізуючи те, як ви використовуєте його. Користуючись нашими послугами або продовжуючи перегляд даного веб-сайту, ви погоджуєтеся з нашими правилами застосування файлів cookie. OK Дізнатись більше.

[Вернуться к основному разделу]

Знайти рецепт form

Для преси

Тенденції в Смаках 2016

Тенденції в Смаках 2016

         Бренд Kamis, у співпраці з материнською компанією McCormick, світовим лідером в області смаку, представляє свій щорічний прогноз «Тенденції в Cмаках 2016», окресливши шість спокусливих тенденцій, які визначатимуть майбутні смаки. Цей, уже 16-й, довгоочікуваний звіт буде

Тенденції в Смаках 2015

Тенденції в Смаках 2015

          

Бренд Kamis, у співпраці з материнською компанією McCormick, світовим лідером в області смаку, представляє свій прогноз «Тенденції в смаках 2015», окресливши вісім привабливих тенденцій, які визначатимуть майбутні смаки. Цей, уже 15-й, довгоочікуваний звіт надихає на 

Відкрийте нові автентичні американські смаки в приготуванні шашлику, страв «Гриль» та барбекю разом з Grill Mates від Kamis!

Відкрийте нові автентичні американські смаки в приготуванні шашлику, страв «Гриль» та барбекю разом з Grill Mates від Kamis!


Все більшу популярність набирають сміливі та оригінальні рецепти для приготування шашликів, страв гриль та барбекю, на смак та аромат яких,  значною мірою,  впливають оригінальні рецептури приправ.

 У квітні 2014 компанія McCormick презентує в Україні нову серію приправ бренду  Kamis -  Grill Mates.

Grill Mates -це відомий у всьму світі американський бренд,  з батьківщини гриля та барбекю.

Новинки.  Нові смаки від Kamis

Новинки. Нові смаки від Kamis

Постійно досліджуючи світові кулінарні напрямки та прагнучи  урізноманітнити смак Ваших страв, ми раді Вам представити 3 нові смаки Kamis, в зручних компактних млинках,  які не тільки дозволяють отримувати завжди свіжо змелені  спеції та прянощі, а ще й економлять простір на Вашій кухні.

Тенденції в Смаках 2014

Тенденції в Смаках 2014

Бренд Kamis, у співпраці з материнською компанією McCormick, яка протягом багатьох років знаходить нові тенденції, вперше в Україні представляє видання "Тенденції в смаках 2014", яке присвячено 125-річному лідерству компанії McCormick на ринку спецій і приправ.

125-річча компанії McCormick

125-річча компанії McCormick

У 2014 році компанія McCormick святкує свою сто двадцять п'яту річницю. Впродовж 125 років любов компанії до спецій і тверде переконання в тому, що спеції і приправи грають незамінну роль у всій харчовій промисловості, зробило компанію McCormick & Company Incorporated світовим лідером з виробництва спецій і приправ, з річним обсягом продажів понад 4 мільярди доларів США. На сьогоднішній день, дві третини обсягу продажів компанії McCormick здійснюється провідними торговельними марками на різних ринках по всьому світу. До того ж компанія McCormick обслуговує 9 з 10 кращих міжнародних виробників продуктів харчування і 8 з 10 кращих світових закладів швидкого харчування.

Золота медаль Дегустаційного конкурсу 2013

Золота медаль Дегустаційного конкурсу 2013

30 жовтня 2013 в рамках міжнародної виставки продуктів харчування WorldFood Ukraine відбулася церемонія нагородження переможців XVI міжнародного дегустаційного конкурсу. У номінації "WORLD FLAVOR UKRAINE 2013 "(приправи, прянощі, солі та їх суміші) суміш трав "Прованські трави" Kamis була нагороджена золотою медаллю, що є визнанням високої якості продукту.

Премія Private Label в номінаціі "Найкраща якість"

Премія Private Label в номінаціі "Найкраща якість"

6 вересня в Києві відбулася 5- а Всеукраїнська практична конференція " Private Label ® -2013 ", в рамках якої проводилося нагородження Переможців щорічної Національної В2В - Премії " Private Label - 2013 " серед рітейлерів, виробників і постачальників України.

Новинки жовтня 2013

Новинки жовтня 2013

Представляємо Вам дві наших новинки у форматі пакетиків - "Приправа до курки з розмарином" і "Куркума".

Новинки.  Розширення асортименту у форматі млинків

Новинки. Розширення асортименту у форматі млинків

Приправи в млинках – суміші спецій і прянощів в зручній компактній упаковці, яка дозволяє не тільки довше їх зберігати, а й завжди отримувати свіжо змелені спеції та прянощі, не даючи їм втратити своїх властивостей, гостроту та аромат. Млинки Kamis мають надійну систему помолу і правильного дозування, завдяки щільним кришкам, які можна використовувати як мірні ложечки. Зручна форма млинків Kamis дозволяє компактно розміщувати їх на полиці і економити простір.

Новинки.  Нова універсальна приправа "Букет Смаку"

Новинки. Нова універсальна приправа "Букет Смаку"

Представляємо Вам нову універсальну приправу «Букет смаку» Kamis.

Надихаючі ідеї та поради по приготуванню страв "Гриль" від Kamis

Порад  для приготування шашлику або страв на грилі ніколи не буває достатньо! У цьому розділі ви знайдете чудову добірку порад  від досвідчених майстрів гриля.

[Вернуться к началу страницы]