Файли cookie допомагають нам покращити надання послуг та вдосконалювати цей веб-сайт, аналізуючи те, як ви використовуєте його. Користуючись нашими послугами або продовжуючи перегляд даного веб-сайту, ви погоджуєтеся з нашими правилами застосування файлів cookie. OK Дізнатись більше.

[Вернуться к основному разделу]

Знайти рецепт form

Новинки. Нова універсальна приправа «Букет Смаку»

Представляємо Вам нову універсальну приправу "Букет смаку" Kamis.

"Букет смаку" Kamis

Рецептура нової приправи Kamis вдосконалювалась протягом багатьох років. Для створення універсальної приправи експерти компанії використовували не тільки багаторічний досвід, ай побажання споживачів.

Приправу "Букет смаку" Kamis з поміж інших вирізняє високий вміст овочів. Універсальна рецептура приправи складається з моркви, пастернаку, цибулі, листя селери, зелені петрушки перця та помідорів. До них також додані спеції (лаврове листя та запашний перець), які збагачують смак усіх страв. Зручна у використанні упаковка 200г приправи з зіп-локом, гарантує збереження якості та смаку приправи протягом довгого строку. Великою перевагою цієї приправи є її універсальність, оскільки вона є чудовим доповненням, як до супів так і до гарнірів. А м’ясні та рибні страви разом з приправою "Букет смаку" Kamis заграють по новому.

[Вернуться к началу страницы]