Файли cookie допомагають нам покращити надання послуг та вдосконалювати цей веб-сайт, аналізуючи те, як ви використовуєте його. Користуючись нашими послугами або продовжуючи перегляд даного веб-сайту, ви погоджуєтеся з нашими правилами застосування файлів cookie. OK Дізнатись більше.

[Вернуться к основному разделу]

Знайти рецепт form

Про компанію

Контакти

Спеції, трави та приправи – це наша пристрасть, якою ми ділимося з Вами, разом з нашими знаннями і досвідом.  Якщо ви хочете зв'язатися з нами з приводу будь- яких пропозицій або запитань, ми завжди раді допомогти Bам. 

Kamis для HoReCa

Від початку діяльності ми прагнули пристосувати нашу пропозицію не лише до потреб індивідуальних клієнтів, але також для побажань професійних кухарів і Шеф-кухарів. З цією метою було створено спеціалізований відділ фірми, з назвою: Каміс Гастрономія.

Історія компанії

Бренд Kamis був створений компанією Kamis S.A., яка була заснована в 1991 році і з самого початку завоювала довіру споживачів. Вона стала творцем категорії спецій в Польщі, постійно інвестуючи в інновації та змінюючи стереотипи мислення про спеції та кулінарію.

Якіcть

 Спеції та приправи Kamis - це якість у всьому: найвища якість сировини, найсуворіший контроль його біологічної та мінералогічної чистоти; унікальні рецептури, що вдосконалювались роками;упаковка, яка характеризується високою бар'єрністю і міцністю та забезпечує тривале збереження якості спецій (до 3 років)

Приватна Марка

Компанія ТОВ "Каміс- Приправи", будучи філією міжнародної компанії McCormick, світового лідера в області виробництва, маркетингу та реалізації спецій і приправ, і яка представляє на українському ринку продукцію під брендами Kamis - у преміум сегменті і Galeo - в середньому ціновому сегменті, також є постачальником спецій і приправ під приватними торговими марками "Премія" ,"Хіт продукт" , "Mulini" для найбільших торгових мереж ГК "Fozzy Group" ( Сільпо, Фора, Фоззі), ТМ "Велика Кишеня", "Еко - Маркет".

Поширені запитання (FAQ)

Якщо у Вас виникли певні запитання, перегляньте наш розділ (FAQ) Поширені запитання, в якому, можливо, ми вже відповіли на деякі з них.

[Вернуться к началу страницы]