Файли cookie допомагають нам покращити надання послуг та вдосконалювати цей веб-сайт, аналізуючи те, як ви використовуєте його. Користуючись нашими послугами або продовжуючи перегляд даного веб-сайту, ви погоджуєтеся з нашими правилами застосування файлів cookie. OK Дізнатись більше.

[Вернуться к основному разделу]

Знайти рецепт form

Приватна Марка

Назад

private-labelКомпанія ТОВ "Каміс-Приправи", будучи філією міжнародної компанії McCormick, світового лідера в області виробництва, маркетингу та реалізації спецій і приправ, і яка представляє на українському ринку продукцію під брендами Kamis - у преміум сегменті і Galeo - в середньому ціновому сегменті, також є постачальником спецій і приправ під приватними торговими марками "Премія", "Хіт продукт", "Mulini" для найбільших торгових мереж ГК "Fozzy Group" ( Сільпо, Фора, Фоззі), ТМ "Велика Кишеня", "Еко - Маркет".

Вся продукція для приватних марок виробляється в Польщі на одному з найбільших заводів Європи з переробки і виробництва спецій МакКормік Польща АТ, разом з нашими власними брендами "Kamis" і " Galeo".
Перевагами продукції Private Label "Премія", "Хіт продукт", "Mulini" є:

Якість сировини. Якість продукції багато в чому залежить від якості сировини. На заводі МакКормік Польща АТ всю сировину перевіряють кілька разів, а починають від перевірки проби партії, яку надсилає виробник сировини. При перевірці проводяться аналізи:

 
  • органолептичні - перевіряється зовнішній вигляд, запах і смак сировини
  • мікробіологічні - які перевіряють наявність хвороботворних мікроорганізмів в сировині
  • фізико-хімічні - перевіряється відповідність продукту фізико-хімічними нормам, тобто вологість, щільність  та ін.

Імпортовану сировину додатково перевіряють на санітарно - епідеміологічній станції і в незалежній лабораторії. Якщо проба партії позитивно проходить всі аналізи, то дана партія закупається. Після доставки партії на завод, весь цикл аналізів повторюється, щоб ще раз переконатися в якості партії. У разі незадовільних результатів аналізів, партія повертається виробнику .

Якість продукції . Сучасне обладнання лабораторій допомагає контролювати якість продуктів на кожному етапі їх технічної обробки. З кожної виробничої партії беруться зразки, які зберігаються протягом усього терміну придатності продукту .

Відмінна рецептура приправ. До теперішнього часу відділ дослідження та розвитку розробив і дослідив кілька сотень оригінальних рецептів. Були проведені численні дегустації та тести споживачів з метою удосконалення смаку і аромату відповідно до вимог кінцевих споживачів.

Яскравий сучасний дизайн упаковки з рекомендаціями щодо використання продукту

Високоякісна упаковка, характеризується високою бар'єрністю і міцністю, яка забезпечує тривале збереження якості спецій (до 3 років). Герметичність і світлонепроникність упаковки не дозволяють випаровуватися ефірним оліям, які надають приправам їх аромат і смак та зберігає їх протягом тривалого періоду.

Підтвердженням найвищої якості організації виробництва є міжнародний сертифікат BRC найостаннішої версії 6 класу А, який компанія отримує з 2012 року, а також Національна В2В - премія "Private Label" 2013 у номінації "Краща якість".

[Вернуться к началу страницы]