Премія Private Label в номінаціі "Найкраща якість"

Премія Private Label в номінаціі "Найкраща якість"

Премія Private Label в номінаціі "Найкраща якість"

6 вересня в Києві відбулася 5-та Всеукраїнська практична конференція " Private Label ® -2013 ", в рамках якої проводилося нагородження Переможців щорічної Національної В2В - Премії " Private Label - 2013 " серед рітейлерів , виробників і постачальників України .

 

Цього року компанія ТОВ "Каміс-Приправи" стала переможцем у номінації "Краща якість". Національна В2В - премія "Private Label" - це премія від Всеукраїнської практичної конференції "Private Label®" категорії "бізнес-для-бізнесу", в рамках якої, представники найбільших роздрібних мереж і виробників обирають кращих серед своїх партнерів.

 

Цього року Конференція зібрала 250 учасників з усієї України. При виборі переможців роздрібні мережі голосують за кращих з виробників , а виробники - за кращих серед роздрібних мереж.

 

Дана нагорода свідчить про те, що компанія ТОВ "Каміс-Приправи", будучи філією міжнародної компанії McCormick & Co.,Inc , світового лідера в області виробництва, маркетингу та реалізації спецій і приправ, і яка представляє на українському ринку продукцію під брендами Kamis - у преміум сегменті і Galeo - в середньому ціновому сегменті, ще раз підтвердила свої лідерські позиції відносно якості продукції, що виробляється і для Приватних Торгових Марок (ПТМ ) .

 

На даний час, компанія є постачальником спецій і приправ під приватними торговими марками "Премія", "Хіт продукт" для найбільших торгових мереж ГК "Fozzy Group" ( Сільпо , Фора , Фоззі), ТМ "Велика Кишеня".

 

Вся продукція для ПТМ виробляється в Польщі на одному з найбільших заводів Європи з переробки і виробництва спецій МакКормік Польща АТ, разом з нашими власними брендами "Kamis " і " Galeo ".

Перевагами продукції Private Label "Премія" , "Хіт продукт" є:

-Якість сировини;

-Відмінна рецептура приправ;

-Яскравий сучасний дизайн упаковки;

-Високоякісна упаковка.

 

Підтвердженням найвищої якості організації виробництва продукції є міжнародний сертифікат BRC найостаннішої версії 6 класу А , який компанія отримує з 2012 року.