Фруктовий коктейль з маринованим кавуном
Тенденції в Смаках

Фруктовий коктейль з маринованим кавуном

Фруктові соки або фруктово-оцтові сиропи – це чудовий спосіб для збалансування солодкості коктейлів і безалкогольних напоїв та надання їм кислинки і невловимості смаку. Цей освіжаючий напій містить терпкий сік маринованого кавуна, солодкий диневий лікер і газовану содову воду.
  • 20Хв

    час приготування

  • 8

    Інгредієнти

Інгредієнти

Приготування

  • З’єднати оцет, приправи в маленькій каструльці, довести до кипіння протягом 2 хвилин. Процідити пряну рідину через сито вкрите марлею в мірну склянку для рідин. Скласти кінці марлі, щоб сформувати мішечок зі спеціями; туго зав'язати мотузкою.

  • Покласти скибочки кавуна у великий пластиковий пакет із застібкою або банку достатнього розміру для зберігання усіх скибочок. Налити диневий лікер, джин, маринований оцет і мішечок зі спеціями в пакет або банку. Щільно закрити. Залишити постояти принаймні 30 хвилин, щоб аромати проникли.

  • Для приготування кожної порції коктейлю, влити 1 склянку маринованої диневої суміші у високий келих з льодом. Вилити в кожну склянку 1/4 склянки содової. Прикрасити скибочкою маринованого кавуна. Повторити з іншими інгредієнтами для приготування 6 порцій коктейлю.