Томатний соус з підсмаженим червоним перцем
Тенденції в Смаках

Томатний соус з підсмаженим червоним перцем

Цей соус зі смаженого болгарського перцю і помідорів добре приправлений червоним солодким перцем, кумином, морською сіллю з чорним перцем та гострим чилі. Подавайте його з маринованими оливками разом з іншими соусами, що підходять до чіпсів із лавашу і хліба.
  • 10

    Інгредієнти

Інгредієнти

Приготування

  • Покладіть болгарський перець на велике деко. Смажте в попередньо розігрітій до 180°С духовці протягом 30-40 хвилин або до появи на шкірці пухирців, перевернувши перець через 20 хвилин. Перекладіть болгарський перець у великий паперовий пакет. Закрийте пакет. Залиште на 15 хвилин або доки болгарський перець не охолоне настільки, щоб продовжувати роботу. Зніміть шкірку з пухирцями. Видаліть верхню частину перця, перетинки і насіння та крупно наріжте його. Відкладіть

  • У нижній частині кожного помідора зробіть хрестоподібний надріз. Опустіть на 10 секунд у каструлю з киплячою водою. Перекладіть помідори шумівкою в миску із крижаною водою. Зніміть шкірку та поріжте помідори на великі шматки.

  • Покладіть болгарський перець, помідори і приправи у велику сковороду на середній вогонь. Варіть, часто помішуючи, щоб суміш не прилипала до дна сковороди, протягом 35-45 хвилин або доки овочі не стануть дуже м’якими. Додайте цукор і томатну пасту; готуйте, постійно помішуючи, 15 хвилин або до загусання. Влийте лимонний сік.

  • Подавайте страву теплою або кімнатної температури з лавашем, нааном або крекерами. Або покладіть у холодильник, доки не охолоне, щоб подати її холодною.