Default
Тенденції в Смаках

Гостра порошкова приправа (Мілагай Поді)

Смачна і ароматна, ця гостра варіація Мілагай-Поді, яку ще називають, порошковою приправою, додає пікантності. Створена з різноманітних спецій, насіння та сочевиці, ця дрібно змелена суміш з південної Індії надає незабутнього присмаку яловичині або рибі на грилі, лабне, діп-соусам, хумусу та смаженим овочам.

Інформація про поживну цінність на порцію: 4 калорій, жирів всього 0 г, насичених жирів 0 г, холестерину 0 мг, натрію 41 мг, вуглеводів 0 г, волокна 0 г, білки 1 г, загальний вміст цукрів 0 г

Кількість порцій: 36 (по 1 ч.л.)  або 3/4 склянки.
  • 5Хв

    Час підготовки

  • 5Хв

    час приготування

  • 12

    Інгредієнти

Інгредієнти

Приготування

  • Нагрійте олію в середній сковороді на середньому вогні. Додайте мазур дал, червоний солодкий перець, кунжут, перець чилі і зерна гірчиці. Готуйте, весь час помішуючи, близько 3-4 хвилини. Зніміть з вогню; змішайте із спеціями і сіллю, що залишилися. Дайте охолонути 5 хвилин.

  • Помістіть суміш приправ в кавомолку. Добре подрібніть. Викладіть суміш на велику тарілку і дайте повністю охолонути. Зберігайте в герметичній тарі.

  • Кулінарні поради: Мілагай Поді в буквальному перекладі означає порошок чилі, однак за складом приправа дещо складніша. Мілагай-Поді, яку часто називають пороховими прянощами являє собою суміш з дал (сочевиці), насіння та спецій, які традиційно зустрічаються в південно-індійській кухні. Рівень гостроти приправи може змінюватися від середнього до гострого – в залежності від кількості чилі, що додали до неї. Її зазвичай використовували для приправлення ідлі (пікантного рисового пирога) та доси в індійській кухні. Дал - це індійська страва та інгредієнт для приготування їжі. Він відноситься до сушених і роздрібнених бобів, гороху або сочевиці і є основним компонентом кухні південної Азії. Як страву дал відносять до різних супів, тушкованих страв і пюре, гарнірів, приготованих з розщіплених бобових. Різні типи дал, такі як чана дал, тур дал, або чорний дал, можна знайти в міжнародних або індійських секціях у більшості продовольчих магазинів, а також магазинах натуральної їжі та інтернет-магазинах.